KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13658028
nr 1365 8028
Gisèle Celan-Lestrange
(1927-1991), Frankrike
Etsning, Komposition. Signerad, numrerad 9/30. Oramat löst blad. Bladets mått: ca 50x55cm
Gisèle Celan-Lestrange, fransk bildkonstnär född 1927, död 1991 .
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 december 2020
kl 20:19:43
100 kr
150 kr
Gisèle Celan-Lestrange
Läs mer om Gisèle Celan-Lestrange